CASIO Edifice Ανδρικό Ρολόι Ασημί Ανοιξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ EFV-100D-9AVUEF




CASIO Edifice Ανδρικό Ρολόι Ασημί Ανοιξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ EFV-100D-9AVUEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
109,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
87,90€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: EFV-100D-9AVUEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πορτοκαλί |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 10,9mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| επιπλέον λειτουργίες | Κρύσταλλο με επίστρωση Neobrite Βιδωτό καπάκι. |






-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


