CASIO Edifice Ανδρικός Χρονογράφος Μαύρο Καουτσούκ λουράκι EFV-550P-1AVUEF






- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: EFV-550P-1AVUEF
Το Casio EDIFICE Chronograph συνδυάζει δυναμικό motorsport σχεδιασμό με σπορ αισθητική και καθημερινή λειτουργικότητα. Η σειρά ξεχωρίζει για το έντονο racing ύφος της, με μεγάλο καντράν, έντονες λεπτομέρειες και στιβαρή κατασκευή που αποπνέει χαρακτήρα και αντοχή.
Η ανοξείδωτη ατσάλινη κάσα συνδυάζεται με ανθεκτικό resin λουράκι, προσφέροντας άνετη εφαρμογή και sporty εμφάνιση. Το μαύρο καντράν με chronograph υποκαντράν και λεπτομέρειες NeoBrite εξασφαλίζει εξαιρετική αναγνωσιμότητα, ενώ το mineral crystal προστατεύει αποτελεσματικά από καθημερινές φθορές.
Το ρολόι διαθέτει χρονόμετρο ακριβείας 1/10 δευτερολέπτου, ένδειξη ημερομηνίας και αδιαβροχοποίηση 100 μέτρων, καθιστώντας το ιδανικό τόσο για καθημερινή χρήση όσο και για πιο δραστήριο lifestyle. Το βιδωτό καπάκι ενισχύει τη στιβαρότητα της κατασκευής, ακολουθώντας τη φιλοσοφία υψηλής αντοχής της σειράς EDIFICE.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ρητίνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 47mm |
| πάχος | 12,1mm |
| βάρος | 96gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


