CASIO Edifice Χρονογράφος Ανδρικός Ασημί Ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ EFV-610D-1AVUEF

CASIO Edifice Χρονογράφος Ανδρικός Ασημί Ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ EFV-610D-1AVUEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
131,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
105,65€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: EFV-610D-1AVUEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 43.8mm |
| πάχος | 11mm |
| βάρος | 129gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| φωτισμός | όχι |



-300x300h.jpeg)

-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


