CASIO G-SHOCK Bluetooth Χρονογράφος Ρολόι Μωβ Καουτσούκ Λουράκι DW-B5600AH-6ER
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000w.jpg)
-1000x1000w.jpg)

-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80w.jpg)
-80x80w.jpg)

CASIO G-SHOCK Bluetooth Χρονογράφος Ρολόι Μωβ Καουτσούκ Λουράκι DW-B5600AH-6ER
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
138,00€
163,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
111,29€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: DW-B5600AH-6ER
Ρολόι Casio με πλαίσιο από καουτσούκ και μωβ καουτσούκ λουράκι. Το ρολόι έχει ψηφιακό καντράν.Αδιάβροχο στα 20μ(Κολύμβηση σε μικρό βάθος)
ΒΑΣΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
Ημερομηνία, Ημέρα, Μήνας, Ένδειξη ώρας σε 24ωρη βάση, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι, Παγκόσμια ώρα
Τεχνολογία Bluetooth Smart για εξοικονόμηση ενέργειας κατά τη μεταβίβαση δεδομένων. Συνδέεται με smartphone επιτρέποντας πρόσβαση σε ένα ευρύ φάσμα λειτουργιών. Τα συμβατά κινητά πρέπει να διαθέτουν iOS 13/Android 8.0 ή μεταγενέστερα, καθώς και Bluetooth 4.0 ή μεταγενέστερο.
Συγχρονισμός ώρας με το smartphone που χρησιμοποιείτε.
Ανθεκτικό στους κραδασμούς.
5 Ημερήσια ηχητικά σήματα.
Δυνατότητα ενεργοποίησης/απενεργοποίησης ήχου κουμπιών.
Λειτουργία εύρεσης τηλεφώνου.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | μωβ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 42.8mm |
| πάχος | 13,4mm |
| βάρος | 54gr |
| αδιάβροχο | 20m (να μην έρχεται σε επαφή με νερό) |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Τεχνολογία Bluetooth Smart για εξοικονόμηση ενέργειας κατά τη μεταβίβαση δεδομένων. Συνδέεται με smartphone επιτρέποντας πρόσβαση σε ένα ευρύ φάσμα λειτουργιών. Τα συμβατά κινητά πρέπει να διαθέτουν iOS 13/Android 8.0 ή μεταγενέστερα, καθώς και Bluetooth 4.0 ή μεταγενέστερο. Συγχρονισμός ώρας με το smartphone που χρησιμοποιείτε. Ανθεκτικό στους κραδασμούς. 5 Ημερήσια ηχητικά σήματα. Δυνατότητα ενεργοποίησης/απενεργοποίησης ήχου κουμπιών. Λειτουργία εύρεσης τηλεφώνου. |
-300x300h.jpg)



-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)











-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)