CASIO g-shock ρολόι λευκό καουτσούκ λουράκι GA-100B-7AER

CASIO g-shock ρολόι λευκό καουτσούκ λουράκι GA-100B-7AER
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
104,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
83,87€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: GA-100B-7AER
G-shock ρολόι της Casio με πλαίσιο & λουράκι από ρητίνη σε λευκό χρώμα και LCD οθόνη με ένδειξη διπλής ώρας(αναλογική-ψηφιακή). Στις λειτουργίες περιλαμβάνεται αυτόματη ενεργοποίηση φωτισμου(LED), χρονόμετρο 1/1000 (έως 100 ώρες), χρονόμετρο αντίστροφης επαναλαμβανόμενης μέτρησης 1/1min(έως 24 ώρες), ηχητική ειδοποίηση, ξυπνητήρι με 5 διαφορετικούς ήχους(με δυνατότητα επανάληψης), παγκόσμια ώρα, αντοχή στα μαγνητικά πεδία, αυτόματο ημερολόγιο, λειτουργία επαναλαμβανόμενης ειδοποίησης και 12/24ωρη ένδειξη ώρας. Τέλος, το ρολόι είναι ανθεκτικό σε χτυπήματα/κραδασμούς και αδιάβροχο στα 200m.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό/ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 55mm |
| πάχος | 16.9mm |
| βάρος | 70gr |
| αδιάβροχο | 200m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Ένδειξη παγκόσμιας ώρας, αυτόματος φωτισμός, αντί-μαγνητικό Χρονόμετρο αντίστροφης μέτρησης 1/1min(24 ώρες), Αυτόματο ημερολόγιο, λειτουργία επαναλαμβανόμενης ειδοποίησης, 12/24ωρη ένδειξη της ώρας, Χρονόμετρο 1/1000sec(100hr), Επαναλαμβανόμενο ξυπνητήρι |








-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)