CASIO G-SHOCK Ρολόι Γκρι Καουτσούκ Λουράκι DW-6900HD-8ER
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
CASIO G-SHOCK Ρολόι Γκρι Καουτσούκ Λουράκι DW-6900HD-8ER
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
119,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
95,97€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: DW-6900HD-8ER
Ρολόι Casio με πλαίσιο από καουτσούκ και γκρι καουτσούκ λουράκι. Το ρολόι έχει ψηφιακό καντράν.Αδιάβροχο στα 20μ(Κολύμβηση σε μικρό βάθος)
ΒΑΣΙΚΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ
Ημερομηνία, Ημέρα, Μήνας, Ένδειξη ώρας σε 24ωρη βάση, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι
Ανθεκτικό σε χτυπήματα και κραδασμούς.
Κατάλληλο για περίμετρο καρπού 145-205 mm.
Ωριαίο ηχητικό σήμα.
Πλήρως αυτόματο ημερολόγιο έως το έτος 2099.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | LCD, γκρι |
| χρώμα λουριού | γκρι |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 50mm |
| πάχος | 18,7mm |
| βάρος | 72gr |
| αδιάβροχο | 200m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Ανθεκτικό στους κραδασμούς, Ημερομηνία, Ημέρα, Μήνας, Ένδειξη ώρας σε 24ωρη βάση, Χρονογράφος, Ξυπνητήρι,Ωριαίο ηχητικό σήμα. Πλήρως αυτόματο ημερολόγιο έως το έτος 2099. |
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)








-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)