CASIO Vintage Χρονογράφος Μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ A-168WEGB-1BEF

CASIO Vintage Χρονογράφος Μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ A-168WEGB-1BEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
77,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
62,10€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: A-168WEGB-1BEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ρητίνη |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | LCD |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | ψηφιακό |
| διάμετρος περ. | 38.6mm x 36.3mm |
| πάχος | 9.6mm |
| βάρος | 49 g |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | ναι |
| επιπλέον λειτουργίες | Χρονόμετρο αντίστροφης μέτρησης, Αυτόματο ημερολόγιο, 12ωρη/24ωρη ένδειξη της ώρας, ξυπνητήρι,φωτισμός |

-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


