CITIZEN Ανδρικό Αυτόματο Ρολόι Μαύρο Δερμάτινο λουράκι NH8400-10AE
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
Αυτόματο
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
CITIZEN Ανδρικό Αυτόματο Ρολόι Μαύρο Δερμάτινο λουράκι NH8400-10AE
Επίσημοι Μεταπωλητές
243,46€
259,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
196,34€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: NH8400-10AE
Ρολόι αυτόματο της Citizen με κάσα 42χιλ. από ασημί ανοξείδωτο ατσάλι και φίλντισι καντράν με ένδειξη μέρα & ημερομηνία . Το δέσιμο γίνεται με μαύρο δερμάτινο λουράκι. Αδιάβροχο στα 100m (κολύμβηση).Διαθέτει αυτόματο μηχανισμό και έχει αυτονομία 40 ωρών όταν το ρολόι βρίσκετε σε αδράνεια.
Επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας 2 χρόνια με ισχύ σε όλη την ΕΕ
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | φίλντισι |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 12.5mm |
| βάρος | 88gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | αυτόματος μηχανισμός |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |
-300x300.jpg)


-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)





-300x300w.jpg)
%20(1)-300x300w.jpg)


-300x300w.jpg)


-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)