CLUSE La Tétragone Mesh Γυναικείο Ρολόι Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ Gift Box CG10317 - Χρυσό












CLUSE La Tétragone Mesh Γυναικείο Ρολόι Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ Gift Box CG10317 - Χρυσό
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
116,00€
129,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
93,55€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: CG10317
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πράσινο |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 28mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | miyota quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
Ετικέτες:
cluse x negin gift box - minuit rose gold meshpink velvet clg006
, clg006
, cluse
, gunaikeia
, roloi
, 50eu-100eu
, 100eu-150eu
, casual





-300x300.jpg)















-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)