CLUSE ΡΟΛΟΙ La Tétragone Δίχρωμο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ CW10313












CLUSE ΡΟΛΟΙ La Tétragone Δίχρωμο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ CW10313
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
98,00€
109,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
79,03€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: CW10313
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 28.5mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
Ετικέτες:
cluse minuit la perle mesh rose goldwhite pearl cl30047
, cl30047
, cluse
, gunaikeia
, roloi
, 50eu-100eu
, casual









-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)