FESTINA Ανδρικό Ρολόι CHRONO BIKE Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20724/6










FESTINA Ανδρικό Ρολόι CHRONO BIKE Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20724/6
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
237,00€
258,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
191,13€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F20724/6
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | τυρκουάζ |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 45.5mm |
| πάχος | 14.5mm |
| αδιάβροχο | 200m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | quartz χρονογράφος |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |





-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)