FESTINA Ανδρικό Ρολόι SPECIAL EDITION CHRONO BIKE Μαύρο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20673/2










FESTINA Ανδρικό Ρολόι SPECIAL EDITION CHRONO BIKE Μαύρο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20673/2
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
280,00€
294,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
225,81€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F20673/2
Ανδρικό ρολόι της Festina Special edition Chrono bike με πλαίσιο και μπρασελε από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι. Το ρολόι έχει ντεγκραντέ μαύρο / πράσινο καντράν 44,5χιλ. με λειτουργία χρονογράφου, ημερομηνία, ασημί φωσφορούχους δείκτες και ενδείξεις της ώρας. Το ρολόι συνοδεύεται με special edition κασετίνα και extra μαύρο / πράσινο λουράκι σιλικόνης. Αδιάβροχο στα 100μ (κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πράσινο |
| χρώμα λουριού | μαύρο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 45mm |
| πάχος | 12mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | quartz χρονογράφος |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
| επιπλέον λειτουργίες | ταχύμετρο |

-300x300.jpg)




-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)