FESTINA Ανδρικό Ρολόι SPECIAL EDITION CHRONO BIKE Μπλε Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20709/1
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)

-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)

FESTINA Ανδρικό Ρολόι SPECIAL EDITION CHRONO BIKE Μπλε Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20709/1
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
294,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
237,10€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F20709/1
Ανδρικό ρολόι της Festina Special edition Chrono bike με πλαίσιο και μπρασελε από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι. Το ρολόι έχει πολύχρωμο καντράν 44,5χιλ. με λειτουργία χρονογράφου, ημερομηνία, ασημί φωσφορούχους δείκτες και ενδείξεις της ώρας. Το ρολόι συνοδεύεται με special edition κασετίνα και extra μαύρο λουράκι σιλικόνης. Αδιάβροχο στα 100μ (κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 45mm |
| πάχος | 12mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | quartz χρονογράφος |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
| επιπλέον λειτουργίες | ταχύμετρο |
-300x300.jpg)


-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)