FESTINA Ανδρικό ρολόι χρονογράφος ασημί ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ F20652/3






FESTINA Ανδρικό ρολόι χρονογράφος ασημί ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ F20652/3
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
149,00€
166,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
120,16€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F20652/3
Ανδρικό ρολόι Festina F20652/3 με κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι και επίπεδο ορυκτό γυαλί εξοπλισμένο με μπρασελέ από ανοξείδωτο ατσάλι.
Τα ρολόγια Festina είναι ο τέλειος συνδυασμός κομψότητας και λειτουργικότητας. Η Festina προσφέρει διακεκριμένα σχέδια, συνεχή τεχνολογική καινοτομία και εξαιρετική σχέση ποιότητας/τιμής.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 36mm |
| πάχος | 10,4mm |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | διπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | miyota quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |

-300x300.jpg)


-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)