FESTINA Γυναικείο Ρολόι Ροζ Δερμάτινο Λουράκι F20412/2




FESTINA Γυναικείο Ρολόι Ροζ Δερμάτινο Λουράκι F20412/2
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
97,00€
108,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
78,23€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F20412/2
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ροζ |
| χρώμα λουριού | ροζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 36.5mm |
| πάχος | 7,7mm |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |





-300x300.jpg)








