FESTINA Ρολόι Ανδρικό Ασημί/Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20562/2
%20(1)-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)


%20(1)-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)


FESTINA Ρολόι Ανδρικό Ασημί/Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20562/2
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
186,00€
208,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
150,00€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: F20562/2
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | χρυσό, ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 45mm |
| πάχος | 12,4mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | miyota quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
-300x300.jpg)



-300x300.jpg)

-300x300.jpg)



-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)