FESTINA Ρολόι Ανδρικό Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20022/1
-1000x1000.jpg)

-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80.jpg)

-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
FESTINA Ρολόι Ανδρικό Επιχρυσωμένο Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ F20022/1
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
147,00€
164,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
118,55€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F20022/1
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | ασημί |
| χρώμα λουριού | χρυσό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 39.3mm |
| πάχος | 6.7mm |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |



-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)


-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)