FESTINA Ρολόι Χρονογράφος Ανδρικό Πορτοκαλί Καουτσούκ λουράκι F20330/4
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)

-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)

FESTINA Ρολόι Χρονογράφος Ανδρικό Πορτοκαλί Καουτσούκ λουράκι F20330/4
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
176,00€
196,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
141,94€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: F20330/4
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | καουτσούκ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | πορτοκαλί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| διάμετρος περ. | 47mm |
| πάχος | 13,2mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | miyota quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
-300x300.jpg)



-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)