FESTINA Titanium Ανδρικό Ρολόι Γκρι Μπρασελέ Τιτανίού F20698/4
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)

-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)

FESTINA Titanium Ανδρικό Ρολόι Γκρι Μπρασελέ Τιτανίού F20698/4
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
160,00€
179,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
129,03€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: F20698/4
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | τιτάνιο |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | γκρι |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 43mm |
| πάχος | 11mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)



%20(1)-300x300.jpg)

-300x300.jpg)

-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)