CASIO Edifice Ανδρικός Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ EFR-S108D-7AVUEF






CASIO Edifice Ανδρικός Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ EFR-S108D-7AVUEF
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
142,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
114,52€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: EFR-S108D-7AVUEF
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 40mm |
| πάχος | 7,8mm |
| βάρος | 110gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | japanese quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |




-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)


