SWATCH BARNS-GRAHAM'S ORANGE AND RED ON PINK SWATCH X TATE GALLERY Ρολόι Πολύχρωμο Λουράκι Σιλικόνης SUOZ362

-1000x1000.jpg)





-80x80.jpg)




SWATCH BARNS-GRAHAM'S ORANGE AND RED ON PINK SWATCH X TATE GALLERY Ρολόι Πολύχρωμο Λουράκι Σιλικόνης SUOZ362
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
110,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
88,71€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUOZ362
Αυτό το ρολόι της Συλλογής Swatch x Tate Gallery διαθέτει εκτύπωση του έργου της Wilhelmina Barns-Graham Orange and Red on Pink στο καντράν και στην κάσα και το λουράκι σε ανοιχτό ροζ ματ. Στο τζάμι είναι τυπωμένες μαύρες ενδείξεις, ενώ την ώρα δείχνουν ο ροζ ωροδείκτης και λεπτοδείκτης και ο λευκός δείκτης δευτερολέπτων. Το διαφανές ματ θηλάκι φέρει εκτύπωση με το λογότυπο της Tate Gallery. Wilhelmina Barns-Graham Orange and Red on Pink 1991. © Wilhelmina Barns-Graham Trust. Photo: Tate / © Tate
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό/ρητίνη |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
-300x300.jpg)


-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)






-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)