SWATCH BELTEMPO Ρολόι Μπλε λουράκι πλαστικό βιολογικής προέλευσης SO29N700






SWATCH BELTEMPO Ρολόι Μπλε λουράκι πλαστικό βιολογικής προέλευσης SO29N700
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
90,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
72,58€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SO29N700
Κομψά και καθαρά, η νέα γλώσσα gent στοχεύει στην καρδιά του design και της ακρίβειας. Στα καντράν κυριαρχεί ένα αποκαλυπτικό εφέ απόχρωσης πάνω σε απόχρωση, που δημιουργεί παιχνίδια με το φως και τα μεγέθη Οι ζωντανοί τόνοι αποκτούν πρόσθετη πολυπλοκότητα χάρη στη βελούδινη πινελιά των λουριών. Η φωτεινότητα του μπλε και του κόκκινου ξεχωρίζει σε συνδυασμό με τη δύναμη και το βάθος του μαύρου.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά, ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | πλαστικό |
| κρύσταλλο | ακρυλλικό |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |














-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)