SWATCH BLUE BOAT Ρολόι Ανδρικό Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ YWS420GC






SWATCH BLUE BOAT Ρολόι Ανδρικό Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ YWS420GC
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
125,00€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: YWS420GC
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 11mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | διπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
Ετικέτες:
swatch blue boat stainless steel bracelet yws420g
, yws420g
, swatch
, irony
, roloi
, andrika
, 100eu-150eu
, sport
, casual
, klassika







-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)