SWATCH BLUE SIRUP Unisex Ρολόι Μπλε Λουράκι Σιλικόνης SUON142






SWATCH BLUE SIRUP Unisex Ρολόι Μπλε Λουράκι Σιλικόνης SUON142
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
95,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
76,61€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUON142
Ποιο χρώμα εκφράζει τη ζωή σας; Το ΜΠΛΕ – μαγευτικό και σαγηνευτικό, όπως ο ουρανός και οι ωκεανοί. Επιλέξτε μπλε: εκεί που το άπειρο και η ελευθερία γίνονται ένα. Το χρώμα της απόλαυσης της ζωής και του διαχρονικού στιλ. Γεμίστε με καλοσύνη και ειλικρίνεια, γεμίστε μπλε. Το ημιδιάφανο πολύχρωμο καντράν αποκαλύπτει τον εμβληματικό μηχανισμό Swatch, το αμμοβολισμένο μπρασελέ σιλικόνης θα σας γεμίσει με αίσθημα δροσιάς και φρεσκάδας – κι ο καρπός σας θα τρελαθεί!
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 8.75mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |









-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)