SWATCH HAPPY JOE LIME AGAIN Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ YWS439GC




SWATCH HAPPY JOE LIME AGAIN Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι Μπρασελέ YWS439GC
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
125,00€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YWS439GC
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42.70mm |
| πάχος | 11.70mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | διπλό κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |









-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)