SWATCH JAMMY GRAPE DREAM Ρολόι Μπλε Λουράκι Σιλικόνης SS08I100










SWATCH JAMMY GRAPE DREAM Ρολόι Μπλε Λουράκι Σιλικόνης SS08I100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SS08I100
Κάτω από το τζάμι βιολογικής προέλευσης, αυτό το εξαιρετικά λεπτό ρολόι διαθέτει μπλε sun-brushed καντράν με τιρκουάζ τυπωμένο εσωτερικό δακτύλιο, ενδείξεις ώρας σε δύο τόνους, ανοιχτού μπλε και λευκού, και λευκό ωροδείκτη και λεπτοδείκτη. Η διαφανής κάσα βιολογικής προέλευσης σε ανοιχτό μπλε ματ χρώμα συνδυάζεται με ντεγκραντέ, σκούρο μπλε και τιρκουάζ ματ λουράκι, διαφανές τιρκουάζ ματ θηλάκι και διαφανές τιρκουάζ ματ κούμπωμα.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 3.9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |



-300x300.jpg)
-300x300.jpg)






-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)