SWATCH LILAC LIGHTNESS Ρολόι Μωβ λουράκι Βιολογικής προέλευσης LV121












SWATCH LILAC LIGHTNESS Ρολόι Μωβ λουράκι Βιολογικής προέλευσης LV121
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
70,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
56,45€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: LV121
Αυτό το μικρό ρολόι διαθέτει ροζ καντράν με sun-brushed φινίρισμα,τυπωμένη κουκκίδα στο κέντρο σε ανοιχτό μωβ χρώμα και τυπωμένους αριθμούς και ζώνη ενδείξεων λεπτών σε σκούρο πράσινο. Την ώρα δείχνουν ο ωροδείκτης και λεπτοδείκτης σε σκούρο πράσινο χρώμα που λάμπουν στο σκοτάδι και ο δείκτης δευτερολέπτων σε ανοιχτό μωβ. Η κάσα σε ανοιχτό μωβ ματ χρώμα συνδυάζεται με λουράκι σε ντεγκραντέ ανοιχτό μωβ και ανοιχτό ροζ ματ χρώμα, καθώς και ανοιχτό ροζ ματ θηλάκι και κούμπωμα.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ροζ |
| χρώμα λουριού | μωβ, ροζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 25mm |
| πάχος | 7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
















-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)