SWATCH MIDDAY CAMO Unisex Ρολόι Πράσινο Camo Λουράκι Σιλικόνης SUSB423








SWATCH MIDDAY CAMO Unisex Ρολόι Πράσινο Camo Λουράκι Σιλικόνης SUSB423
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
130,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
104,84€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SUSB423
Το Swatch SUSB423 είναι ένα unisex ρολόι χρονογράφος με δυναμικό πράσινο camo design σε καντράν και λουράκι. Διαθέτει λεπτομέρειες που φωσφορίζουν στο σκοτάδι για εύκολη ανάγνωση της ώρας, ενώ οι έντονες πορτοκαλί πινελιές προσθέτουν sporty χαρακτήρα. Η ματ μαύρη κάσα συνδυάζεται με στεφάνη που περιλαμβάνει ταχυμετρική κλίμακα, ιδανική για πιο “αγωνιστικό” look. Μια ξεχωριστή επιλογή Swatch για καθημερινή χρήση, για όσους θέλουν χρονογράφο με έντονο στυλ και πρακτικές λειτουργίες.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πράσινο |
| χρώμα λουριού | πράσινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 14mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300.jpg)







-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)