SWATCH MIRO'S WOMEN & BIRD IN THE MOONLIGHT Ρολόι Πολύχρωμο Λουράκι Σιλικόνης SO29Z136
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
SWATCH MIRO'S WOMEN & BIRD IN THE MOONLIGHT Ρολόι Πολύχρωμο Λουράκι Σιλικόνης SO29Z136
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
110,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
88,71€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SO29Z136
Αυτό το ρολόι της Συλλογής Swatch x Tate Gallery διαθέτει διαφανή κάσα βιολογικής προέλευσης σε σκούρο μπλε ματ και τζάμι βιολογικής προέλευσης με λευκές τυπωμένες ενδείξεις. Το καντράν και το διαφανές λουράκι σε σκούρο μπλε ματ φέρουν εκτύπωση του έργου Women and Bird in the Moonlight του Joan Miró και μπλε ωροδείκτη και λεπτοδείκτη. Το διαφανές ματ θηλάκι φέρει εκτύπωση με το λογότυπο της Tate Gallery. Joan Miró Women and Bird in the Moonlight 1949. © Successió Miró/ADAGP, Paris and DACS, London 2024. Photo: Tate / © Tate
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό/ρητίνη |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)






-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)