SWATCH NEON EMERALD CHRONO Unisex Ρολόι Κόκκινο Λουράκι Σιλικόνης SUSG409










SWATCH NEON EMERALD CHRONO Unisex Ρολόι Κόκκινο Λουράκι Σιλικόνης SUSG409
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
130,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
104,84€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SUSG409
Αυτός ο ρετρό χρονογράφος είναι εμπνευσμένος από ένα Swatch GENT της δεκαετίας του ‘80: το συλλεκτικό EMERALD DIVER (GG703). Το πολύχρωμο καντράν έχει μαύρο ωροδείκτη και λεπτοδείκτη με εφέ που λάμπει στο σκοτάδι, έναν κίτρινο δείκτη δευτερολέπτων χρονογράφου καθώς και ένα παράθυρο ένδειξης ημερομηνίας στη θέση της ώρας 3. Η ματ διαφανής πράσινη κάσα συμπληρώνεται από αντίστοιχη στεφάνη με κίτρινη τυπωμένη ταχυμετρική κλίμακα. Ένα ανάγλυφο ματ κόκκινο λουράκι με ματ διαφανές πράσινο θηλάκι και κούμπωμα, ολοκληρώνουν το ρολόι.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | κόκκινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 14mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)










-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)