SWATCH NEON SIGNAL FLAG CHRONO Unisex Ρολόι Πορτοκαλί Λουράκι Σιλικόνης SUSB422










SWATCH NEON SIGNAL FLAG CHRONO Unisex Ρολόι Πορτοκαλί Λουράκι Σιλικόνης SUSB422
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
130,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
104,84€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SUSB422
Αυτός ο ρετρό χρονογράφος είναι εμπνευσμένος από ένα Swatch CHRONO της δεκαετίας του ‘90: το συλλεκτικό SIGNAL FLAG (SCN101). Το πολύχρωμο καντράν έχει μαύρο ωροδείκτη και λεπτοδείκτη με εφέ που λάμπει στο σκοτάδι, έναν κίτρινο δείκτη δευτερολέπτων χρονογράφου καθώς και ένα παράθυρο ένδειξης ημερομηνίας στη θέση 3. Η ματ διαφανής μαύρη κάσα συμπληρώνεται από αντίστοιχη στεφάνη με κίτρινη τυπωμένη ταχυμετρική κλίμακα. Ένα ανάγλυφο ματ πορτοκαλί λουράκι με ματ κίτρινο θηλάκι και κούμπωμα, ολοκληρώνουν το ρολόι.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | πορτοκαλί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 14mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |



-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)










-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)