SWATCH OFF THE GRILL Unisex Ρολόι Λευκό Λουράκι Σιλικόνης GW704






SWATCH OFF THE GRILL Unisex Ρολόι Λευκό Λουράκι Σιλικόνης GW704
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
75,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
60,48€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: GW704
Swatch από την σειρά gent είναι ένα ρολόι με πλαστικό πλαίσιο, με κάσα πάχους μόλις 8,75 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει λευκό καντράν με μαύρες ενδείξεις και δείκτες. Δένει με πολύχρωμο λουράκι σιλικόνης. 'Ολα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | μαύρο |
| χρώμα λουριού | λευκό |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 8.75mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |
| φωτισμός | όχι |







-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)