SWATCH PAST THE HORIZON Ρολόι Γκρι Λουράκι Σιλικόνης SB05B113
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
SWATCH PAST THE HORIZON Ρολόι Γκρι Λουράκι Σιλικόνης SB05B113
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SB05B113
Αυτό το υπερμεγέθες ρολόι ξεχωρίζει με το σκούρο γκρι ανοιχτό καντράν του, το οποίο διαθέτει τρισδιάστατες ενδείξεις με λευκή εκτύπωση, μαύρους δείκτες ώρας και λεπτών με εφέ λάμψης στο σκοτάδι, μαύρο δείκτη δευτερολέπτου και σκούρα γκρι στοιχεία μηχανισμού κίνησης, όλα κάτω από γυαλί βιολογικής προέλευσης. Η ματ μαύρη κάσα βιολογικής προέλευσης με την αντίστοιχη γκρι στεφάνη συμπληρώνεται από ένα ματ μαύρο λουράκι με σκούρα δομή, ματ μαύρα θυλάκια και μια μισή αγκράφα σε ματ μαύρο χρώμα.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | γκρι |
| χρώμα λουριού | γκρι |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 47mm |
| πάχος | 11.75mm |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)

-300x300w.jpg)

-300x300.jpg)






-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)