SWATCH PINK PETAL PROMISE Ρολόι Γυναικείο Ροζ Δερμάτινο Λουρί YLS234














SWATCH PINK PETAL PROMISE Ρολόι Γυναικείο Ροζ Δερμάτινο Λουρί YLS234
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
130,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
104,84€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: YLS234
Αυτό το κομψό ρολόι από ανοξείδωτο ατσάλι διαθέτει ροζ sun-brushed καντράν με τυπωμένο λευκό μοτίβο λουλουδιών, ασημί ωροδείκτη και λεπτοδείκτη που λάμπουν στο σκοτάδι και ασημί δείκτη δευτερολέπτων. Το ρολόι διαθέτει γυαλισμένη κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι και ταιριαστή στεφάνη με χαραγμένες ενδείξεις ώρας. Το look ολοκληρώνεται με το ροζ δερμάτινο λουράκι με τη ροζ ραφή, το ροζ δερμάτινο θηλάκι και το γυαλισμένο κούμπωμα από ανοξείδωτο ατσάλι.
*Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα και αδιάβροχα.
2 χρόνια εγγύηση της επίσημης αντιπροσωπείας.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | ροζ |
| χρώμα λουριού | ροζ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 33mm |
| πάχος | 9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |










-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)