TISSOT T-Classic Tradition Chronograph Ρολόι Ανδρικό Καφέ Δερμάτινο Λουράκι T0636171603700

-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)

-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
TISSOT T-Classic Tradition Chronograph Ρολόι Ανδρικό Καφέ Δερμάτινο Λουράκι T0636171603700
495,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
399,19€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: T0636171603700
Τα μοντέλα Tissot Tradition είναι μοντέρνα ρολόγια εμπνευσμένα από το σχέδιο της δεκαετίας του 1950. Ο σχεδιασμός σε στυλ vintage είναι τέλεια ισορροπημένος με τις κλασικές λεπτομέρειες και τα διακριτικά φινιρίσματα, όπως η διακόσμηση με γκιλός και μια απαλά καμπυλωτή θήκη.
Πληροφορίες μηχανισμού:Ελβετικός quartz με 4 ρουμπίνια
Λειτουργιες: κεντρικός χρονογράφος 60 δευτερολέπτων, μετρητές 30 λεπτών και 1/10 του δευτερολέπτου, λειτουργίες ADD και SPLIT
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά, ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | καφέ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 11.1mm |
| βάρος | 67gr |
| αδιάβροχο | 100m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)