TISSOT T-Classic Classic Dream Gent Ρολόι Ανδρικό Καφέ Δερμάτινο Λουράκι T1294101601300
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-1000x1000h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80.jpg)
-80x80h.jpg)
-80x80h.jpg)
TISSOT T-Classic Classic Dream Gent Ρολόι Ανδρικό Καφέ Δερμάτινο Λουράκι T1294101601300
295,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
237,90€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: T1294101601300
Το Tissot Everytime είναι ένα διακριτικό, καθαρό και κομψό ρολόι που ταιριάζει στις προτιμήσεις του σύγχρονου κοινού. Το Everytime διατίθεται σε μια ποικιλία σχεδίων καντράν και επιλογών σε λουράκια, επιτρέποντάς σας να εκφραστείτε. Με αυτό το ρολόι της Tissot, κάθε στιγμή είναι η στιγμή σας. Τέλος, το εναλλάξιμο σύστημα γρήγορης απελευθέρωσης προσφέρει τη δυνατότητα αλλαγής μπρασελέ χωρίς κανένα εργαλείο, για μέγιστη ευελιξία.Το μοντέλο διαθέτει μια κάσα από ανοξείδωτο ατσάλι 316L με επικάλυψη από ασημί PVD και ένα άψογο καντράν σε λευκό χρώμα.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ζαφείρι |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | καφέ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 8,1mm |
| βάρος | 56gr |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300h.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)

-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)