SWATCH REVEALED IN THE DEPTHS Ρολόι Μπλε Λουρί Σιλικόνης SO29I100










SWATCH REVEALED IN THE DEPTHS Ρολόι Μπλε Λουρί Σιλικόνης SO29I100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
90,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
72,58€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SO29I100
Το Swatch SO29I100 είναι ένα unisex ρολόι με μοντέρνο, ανάλαφρο design και διαφανές μπλε καντράν με γραφικά στοιχεία σε μπλε και κίτρινες λεπτομέρειες. Οι κίτρινοι δείκτες με φωσφορίζον εφέ προσφέρουν ευκολότερη ανάγνωση σε χαμηλό φωτισμό, ενώ ο μπλε δείκτης δευτερολέπτων ολοκληρώνει το clean look. Η διάφανη ματ μπλε κάσα βιολογικής προέλευσης και το αντίστοιχο ματ μπλε λουράκι βιολογικής προέλευσης δίνουν σύγχρονη αισθητική και άνετη εφαρμογή για κάθε μέρα. Ιδανική επιλογή για όσους θέλουν ένα Swatch που ξεχωρίζει με χρώμα και minimal χαρακτήρα.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | κίτρινο |
| χρώμα λουριού | κίτρινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |











-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)