SWATCH BB AI Blue Rubber Strap SO27Z100








SWATCH BB AI Blue Rubber Strap SO27Z100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
115,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
92,74€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SO27Z100
Swatch BB AI Blue επετειακό ρολόι Ολυμπιακών αγώνων Τόκιο 2020. Το ρολόι έχει μπλε πλαίσιο, μπλε λουράκι σιλικόνης και καντράν 47 χιλ. με φωσφοριζέ δείκτες.
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ(κατάλληλο για κολύμβηση σε θάλασσα / πισίνα).
* Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30μ(κατάλληλο για κολύμβηση σε θάλασσα / πισίνα).
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 47mm |
| πάχος | 11.7mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός χαλαζίας |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπορσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |









-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)