SWATCH SCUBAQUA LION'S MANE Ρολόι Κόκκινο/Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SSCU09R100












SWATCH SCUBAQUA LION'S MANE Ρολόι Κόκκινο/Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SSCU09R100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
125,00€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SSCU09R100
Κάτω από το τζάμι βιολογικής προέλευσης, αυτό το καταδυτικό ρολόι διαθέτει διαφανές κόκκινο καντράν με λευκές τυπωμένες ενδείξεις και αριθμούς, κόκκινο ωροδείκτη και λεπτοδείκτη και γκρι δείκτη δευτερολέπτων, που λάμπουν όλα στο σκοτάδι. Η κάσα συνδυάζει λευκό ματ Bioceramic και γυαλιστερό, διαφανές κόκκινο υλικό βιολογικής προέλευσης και συνοδεύεται από γυαλιστερή, διαφανή κόκκινη στεφάνη βιολογικής προέλευσης με γκρι και λευκή εκτύπωση που λάμπει στο σκοτάδι και λευκή ματ κορώνα Bioceramic στη θέση της ώρας 10. Το ρολόι ολοκληρώνουν το λουράκι σε λευκό ματ και διαφανές κόκκινο ματ, με διαφανές κόκκινο ματ θηλάκι και γυαλιστερό, διαφανές κόκκινο κούμπωμα βιολογικής προέλευσης.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | κόκκινο |
| χρώμα λουριού | λευκό, κόκκινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 44mm |
| πάχος | 15.4mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |









-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)