SWATCH SCUBAQUA MEDUSAE Ρολόι Πράσινο/Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SSCU09L100





Νέο





SWATCH SCUBAQUA MEDUSAE Ρολόι Πράσινο/Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SSCU09L100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
125,00€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SSCU09L100
Κάτω από το τζάμι βιολογικής προέλευσης, αυτό το καταδυτικό ρολόι διαθέτει διαφανές τιρκουάζ καντράν με λευκές τυπωμένες ενδείξεις και αριθμούς, τιρκουάζ ωροδείκτη και λεπτοδείκτη και δείκτη δευτερολέπτων σε ανοιχτό μπλε, που λάμπουν όλα στο σκοτάδι. Η κάσα συνδυάζει λευκό ματ Bioceramic και γυαλιστερό, διαφανές τιρκουάζ υλικό βιολογικής προέλευσης και συνοδεύεται από γυαλιστερή, διαφανή τιρκουάζ στεφάνη βιολογικής προέλευσης με εκτύπωση σε λευκό και ανοιχτό μπλε χρώμα που λάμπει στο σκοτάδι και λευκή ματ κορώνα Bioceramic στη θέση της ώρας 10. Το ρολόι ολοκληρώνουν το λουράκι σε λευκό ματ και διαφανές τιρκουάζ ματ, με διαφανές τιρκουάζ ματ θηλάκι και γυαλιστερό, διαφανές τιρκουάζ κούμπωμα.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πράσινο |
| χρώμα λουριού | πράσινο, διάφανο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 44mm |
| πάχος | 15.4mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |









-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)