SWATCH SCUBAQUA PACIFIC SEA NETTLE Ρολόι Πορτοκαλί/Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SSCU09O100

-1000x1000.jpg)



Νέο

-80x80.jpg)



SWATCH SCUBAQUA PACIFIC SEA NETTLE Ρολόι Πορτοκαλί/Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SSCU09O100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
125,00€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SSCU09O100
Κάτω από το τζάμι βιολογικής προέλευσης, αυτό το καταδυτικό ρολόι διαθέτει διαφανές πορτοκαλί καντράν με λευκές τυπωμένες ενδείξεις και αριθμούς, πορτοκαλί ωροδείκτη και λεπτοδείκτη και σκούρο μπλε δείκτη δευτερολέπτων, που λάμπουν όλα στο σκοτάδι. Η κάσα συνδυάζει λευκό ματ Bioceramic και γυαλιστερό, διαφανές πορτοκαλί υλικό βιολογικής προέλευσης και συνοδεύεται από γυαλιστερή, διαφανή, πορτοκαλί στεφάνη βιολογικής προέλευσης με λευκή και σκούρα μπλε εκτύπωση που λάμπει στο σκοτάδι και λευκή ματ κορώνα Bioceramic στη θέση της ώρας 10. Το ρολόι ολοκληρώνουν το λουράκι σε λευκό ματ και διαφανές πορτοκαλί ματ, με διαφανές πορτοκαλί ματ θηλάκι και γυαλιστερό, διαφανές κούμπωμα.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πορτοκαλί |
| χρώμα λουριού | πορτοκαλί, διάφανο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 44mm |
| πάχος | 15.4mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
-300x300.jpg)








-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)