SWATCH SCUBAQUA SEA WASP Ρολόι Μπλε/Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SSCU09N100
-1000x1000h.jpg)




Νέο
-80x80h.jpg)




SWATCH SCUBAQUA SEA WASP Ρολόι Μπλε/Λευκό Λουράκι Σιλικόνης SSCU09N100
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
155,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
125,00€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SSCU09N100
Κάτω από το τζάμι βιολογικής προέλευσης, αυτό το καταδυτικό ρολόι διαθέτει διαφανές σκούρο μπλε καντράν με λευκές τυπωμένες ενδείξεις και αριθμούς, σκούρο μπλε ωροδείκτη και λεπτοδείκτη και γκρι δείκτη δευτερολέπτων, που λάμπουν όλα στο σκοτάδι. Η κάσα συνδυάζει λευκό ματ Bioceramic και γυαλιστερό, διαφανές σκούρο μπλε υλικό βιολογικής προέλευσης και συνοδεύεται από γυαλιστερή, διαφανή σκούρα μπλε στεφάνη βιολογικής προέλευσης με λευκή και γκρι εκτύπωση που λάμπει στο σκοτάδι και λευκή ματ κορώνα Bioceramic στη θέση της ώρας 10. Το ρολόι ολοκληρώνουν το λευκό ματ και διαφανές σκούρο μπλε ματ λουράκι με το σκούρο μπλε ματ θηλάκι και το γυαλιστερό, διαφανές, σκούρο μπλε κούμπωμα.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε, διάφανο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 44mm |
| πάχος | 15.4mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |










-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)