SWATCH SISTEM GRID Automatic Ρολόι Ανδρικό Μπλε Λουράκι Σιλικόνης SUTN401




Αυτόματο




SWATCH SISTEM GRID Automatic Ρολόι Ανδρικό Μπλε Λουράκι Σιλικόνης SUTN401
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
165,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
133,06€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUTN401
Το SISTEM GRID (SUTN401) είναι ένα τολμηρό κλασικό ρολόι με ματ μπλε θήκη, στεφάνη και λουράκι, καθώς και ένα λευκό καντράν με μαύρες και κόκκινες εκτυπώσεις. Ολοκληρώνει με ένα παράθυρο ημερομηνίας στον αριθμό 6 για απόλυτη άνεση. Γυρίστε το ρολόι για να αποκαλύψετε ένα γραφικό μοτίβο σχετικά με τις κινήσεις από κάτω.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | λευκό |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 13.80mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | automatic |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| επιπλέον λειτουργίες | Αυτονομία ενέργειας 90 ωρών |







-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)