SWATCH SKIN SIDERAL Ρολόι Γυναικείο Μπλε λουράκι σιλικόνης SYXS127




SWATCH SKIN SIDERAL Ρολόι Γυναικείο Μπλε λουράκι σιλικόνης SYXS127
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
180,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
145,16€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SYXS127
Swatch ρολόι με πλαίσιο από ασημί ανοξείδωτο ατσάλι, με εξαιρετικά λεπτή κάσα πάχους μόλις 5,8 χιλιοστών που το καθιστά ελαφρύ και ευκολοφόρετο. Το ρολόι έχει μπλε καντράν με ασημί δείκτες και δένει με μπλε δερμάτινο λουράκι. 'Ολα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό quartz ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα/πτώσεις και αδιάβροχα στα 30m ( κατάλληλο για κολύμβηση).
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικο |
| διάμετρος περ. | 38mm |
| πάχος | 5.8mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |





-300x300.jpg)
-300x300.jpg)
-300x300.jpg)






-300x300h.jpg)

-300x300h.jpg)