CITIZEN Χρονογράφος ECO DRIVE Ρολόι Ασημί Ανοξείδωτο Ατσάλι μπρασελέ CA4630-53X



-1000x1000.jpg)



-80x80.jpg)
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: CA4630-53X
Ρολόι Citizen με κάσα 42χιλ. από ασημί ανοξείδωτο ατσάλι και πράσινο καντράν με χρονογράφο . Το δέσιμο γίνεται με μπρασελέ απο υψηλής ποιότητας ανοιξείδωτο ατσάλι.Αδιάβροχο στα 50m (κατάλληλο για κρύο ντουζ)
Επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας 3 χρόνια με ισχύ σε όλη την ΕΕ
Αντοχή Μπαταρίας:270 Μέρες
*Τα ρολόγια Eco-Drive είναι ρολόγια που κατασκευάζονται από την εταιρεία Citizen Watch Co., Ltd. Το ιδιαίτερο χαρακτηριστικό τους είναι ότι λειτουργούν με ενσωματωμένες φωτοβολταϊκές κυψέλες, οι οποίες φορτίζουν την ενσωματωμένη μπαταρία. Αυτό σημαίνει ότι δεν απαιτείται αλλαγή μπαταρίας, καθώς η ενέργεια προέρχεται από τον ήλιο ή οποιαδήποτε πηγή φωτός. Αυτή η τεχνολογία έχει ωφελήσει το περιβάλλον, καθώς μειώνει την ανάγκη για απόρριψη μπαταριών και προάγει τη χρήση ανανεώσιμων πηγών ενέργειας.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | ανοξείδωτο ατσάλι |
| τύπος λουριού | ανοξείδωτο ατσάλι μπρασελέ |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πράσινο |
| χρώμα λουριού | ασημί |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 42mm |
| πάχος | 14mm |
| βάρος | 132γρ |
| αδιάβροχο | 50m |
| κούμπωμα | κούμπωμα ασφαλείας |
| μηχανισμός | Eco-Drive/Solar |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | ναι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |

-300x300h.jpg)

%20(1)-300x300w.jpg)

-300x300w.jpg)



-300x300h.jpg)






-300x300h.jpg)