SWATCH SWEET STRAWBERRY DREAM Ρολόι Μωβ/Πορτοκαλί Λουράκι Σιλικόνης SS08V108


-1000x1000.jpg)

-1000x1000.jpg)


-80x80.jpg)

-80x80.jpg)
SWATCH SWEET STRAWBERRY DREAM Ρολόι Μωβ/Πορτοκαλί Λουράκι Σιλικόνης SS08V108
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
120,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
96,77€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SS08V108
Κάτω από το τζάμι βιολογικής προέλευσης, αυτό το εξαιρετικά λεπτό ρολόι διαθέτει σκούρο ροζ sun-brushed καντράν με μωβ τυπωμένο εσωτερικό δακτύλιο, ενδείξεις ώρας σε δύο τόνους, ανοιχτού μπλε και σκούρου μπλε, και σκούρο μπλε ωροδείκτη και λεπτοδείκτη. Η διαφανής μωβ ματ κάσα συνδυάζεται με ντεγκραντέ, μωβ και σκούρο ροζ ματ λουράκι, διαφανές μωβ ματ θηλάκι και διαφανές μωβ ματ κούμπωμα.
| φύλο | |
| φύλο | γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | πορτοκαλί |
| χρώμα λουριού | πορτοκαλί, μωβ |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 34mm |
| πάχος | 3.9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |


-300x300.jpg)
-300x300.jpg)






-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)