SWATCH THE SIMPSONS COLLECTION WONDROUS WINTER WONDERLAND ΚΟΚΚΙΝΟ ΛΟΥΡΑΚΙ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SUOZ361














SWATCH THE SIMPSONS COLLECTION WONDROUS WINTER WONDERLAND ΚΟΚΚΙΝΟ ΛΟΥΡΑΚΙ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SUOZ361
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
110,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
88,71€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUOZ361
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | κόκκινο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| ξυπνητήρι | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |
| φωτισμός | όχι |




-300x300.jpg)






-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)