SWATCH Unisex Go Smokey Γκρι δερμάτινο λουράκι YES4007






SWATCH Unisex Go Smokey Γκρι δερμάτινο λουράκι YES4007
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
130,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
104,84€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: YES4007
Swatch ρολόι με πλαίσiο από αλουμίνιο και γκρί καουτσούκ λουράκι. Το ρολόι έχει γκρι καντράν με φωσφοριζέ δείκτες με καφέ αριθμούς και λειτουργία ημερομηνίας.
Όλα τα ρολόγια της Swatch έχουν μηχανισμό ελβετικής κατασκευής, είναι ανθεκτικά σε χτυπήματα και αδιάβροχα(κατάλληλο για κολύμβηση).
Εγγύηση 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας,
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | αλουμίνιο |
| τύπος λουριού | δέρμα |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | γκρι |
| χρώμα λουριού | γκρι |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 11,5mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | quartz |
| εγγύηση | |








-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)