SWATCH WAVE PATH Μπλε Λουράκι Σιλικόνης SUON713




SWATCH WAVE PATH Μπλε Λουράκι Σιλικόνης SUON713
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
90,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
72,58€
- Stock: 1 - 3 ημέρες
- Κωδικός: SUON713
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | πλαστικό |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ορυκτό κρύσταλλο |
| χρώμα καντράν | μπλε |
| χρώμα λουριού | μπλε |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9,9mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | ναι |
| ενδ. ημέρας | ναι |









-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)