SWATCH x Guggenheim POLLOCK'S ALCHEMYS Ρολόι Πολύχρωμο Λουρί Σιλικόνης SUOZ366












SWATCH x Guggenheim POLLOCK'S ALCHEMYS Ρολόι Πολύχρωμο Λουρί Σιλικόνης SUOZ366
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Το προϊόν αυτό αποστέλλεται δωρεάν
Επίσημοι Μεταπωλητές
110,00€
Χωρίς ΦΠΑ:
88,71€
- Stock: Άμεσα διαθέσιμο
- Κωδικός: SUOZ366
Το Swatch SUOZ366 από τη συλλογή Swatch x Guggenheim μετατρέπει την τέχνη σε χρόνο, φέρνοντας το εμβληματικό έργο «Alchemy» (1947) του Jackson Pollock σε όλο το ρολόι. Το καλλιτεχνικό αποτύπωμα εκτείνεται στο καντράν, τη ματ διαφανή κάσα και το λουράκι, δημιουργώντας ένα τολμηρό και εκφραστικό αποτέλεσμα. Ο ασημί ωροδείκτης και λεπτοδείκτης με εφέ φωσφορισμού εξασφαλίζουν ευανάγνωστη ώρα στο σκοτάδι, ενώ ο πορτοκαλί εκτεταμένος δείκτης δευτερολέπτων προσθέτει ένταση και δυναμισμό. Το ματ διαφανές θηλάκι με το λογότυπο του Guggenheim και το αντίστοιχο κούμπωμα ολοκληρώνουν ένα συλλεκτικό ρολόι που ενώνει σύγχρονη τέχνη και εμβληματικό design.
| φύλο | |
| φύλο | ανδρικά,γυναικεία |
| υλικά & χρώματα | |
| υλικό πλαισίου | Υλικό βιολογικής προέλευσης |
| τύπος λουριού | σιλικόνη |
| κρύσταλλο | ακρυλικό |
| χρώμα καντράν | πολύχρωμο |
| χρώμα λουριού | πολύχρωμο |
| τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| αναλογικό / ψηφιακό | αναλογικό |
| διάμετρος περ. | 41mm |
| πάχος | 9.85mm |
| αδιάβροχο | 30m |
| κούμπωμα | τοκάς |
| μηχανισμός | ελβετικός quartz |
| εγγύηση | 2 χρόνια της επίσημης αντιπροσωπείας |
| λειτουργίες | |
| χρονογράφος | όχι |
| Ημερομηνία | όχι |
| ενδ. ημέρας | όχι |










-300x300h.jpg)




-300x300h.jpg)